Home » Aktualności » Sukces nauczycielek naszej szkoły w konkursie „Kreatywne lekcje. Nie tylko na odległość”

29 grudnia 2020 r. został rozstrzygnięty, ogłoszony wiosną tego roku przez Prezydenta Miasta Ostrołęki, konkurs – „Kreatywne lekcje. Nie tylko na odległość”, mający na celu zainspirowanie do stosowania nowych technik nauczania, wspieranie innowacyjności wśród nauczycieli oraz pomoc w stworzeniu ogólnodostępnej dla uczniów i nauczycieli bazy materiałów dydaktycznych. Udział w konkursie zakończył się sukcesem dwóch nauczycielek naszej szkoły.
          W kategorii zespołowej wyżej wymienionego konkursu, propozycja przedstawiona przez: Panią Annę Asztemborską-Śpiewak i Panią Beatę Kobylińską została oceniona najwyżej i zdobyła I miejsce. Dzięki temu nasza szkoła uzyskała nagrodę pieniężną ufundowaną przez Prezydenta Miasta.
Serdecznie gratulujemy!
Poniżej została zamieszczona nagrodzona praca konkursowa:

Prezentacja – Kreatywne lekcje. Nie tylko na odległość