Apel z okazji Święta Niepodległości 11 listopada

10 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystym apelu z okazji Dnia Niepodległości. Czwartoklasiści przypomnieli zgromadzonym, że data 11 listopada to symbol walki o wolność, wiary, miłości i zwycięstwa. Dzień ten został przez społeczność szkolną uczczony głęboką refleksją nad historią i współczesnością naszego kraju.

Ponadto, nasza szkoła włączyła się do kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Podobnie jak w ubiegłych latach wspólnie odśpiewaliśmy hymn narodowy o symbolicznej godzinie 11:11. Na zakończenie harcerze wyrazili podziękowanie i złożyli życzenia Powstańcom Warszawskim w ramach akcji „BohaterOn w Twojej szkole”. Podczas apelu wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.

red. J. Bialik