Home » Aktualności » Informacja dotycząca zakończenia roku szkolnego

Informacja dotycząca zakończenia roku szkolnego

Szanowni Państwo,

ze względu na obowiązujące na terenie kraju procedury bezpieczeństwa związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, zakończenie roku szkolnego 2019/2020 będzie miało nieco inną formę niż w ubiegłych latach.

W związku z zaleceniami Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz w celu zachowania podstawowych zasad ochrony zdrowia i nienarażania uczniów oraz rodziców na niebezpieczeństwo zakażenia koronawirusem, zwracam się do Państwa z prośbą o indywidualny odbiór świadectw szkolnych w  terminie innym niż dzień zakończenia roku szkolnego. Indywidualnego odbioru świadectw szkolnych przez uczniów lub rodziców, będzie można dokonać  w sekretariacie szkoły  w dniach od 29 czerwca 2020r. do 15 lipca 2020r. w godzinach 8.00-14.00.

Uczniowie,  którzy wyrażą chęć osobistego odbioru świadectw szkolnych w dniu ustawowo ustalonego zakończenia roku szkolnego,  mogą  spotkać się z wychowawcą klasy na terenie szkoły (po uprzednim poinformowaniu wychowawcy klasy telefonicznie lub mailowo w terminie do 25 czerwca 2020 r,. do godz. 12.00 ), jednak wyłącznie według przedstawionego harmonogramu zamieszczonego poniżej. Dopuszcza się możliwość towarzyszenia dziecku uczęszczającemu do  klas I-III i VIII wyłącznie przez jednego rodzica/opiekuna. Uczniowie klas IV – VII spotykają się z wychowawcą klasy bez udziału rodziców.

Uczniowie i ich rodzice, którzy zdecydują się przyjść do szkoły osobiście w dniu 26 czerwca 2020r., zobowiązani są do wypełnienia oświadczenia zgodnie z zaleceniami GIS, MZ, MEN umieszczonego na stronie szkoły i dostarczenie go w dniu zakończenia roku szkolnego  lub przesłanie w wersji elektronicznej do wychowawcy danego oddziału w terminie do czwartku 25 czerwca 2020 r., do godz.10.00.

Przypominam, że zgodnie z wytycznymi GIS,  na terenie szkoły obowiązuje nakaz zakrywania twarzy z maseczką lub przyłbicą!

Jednocześnie pragnę Państwa poinformować, iż niedozwolone jest wnoszenie do budynku szkoły przedmiotów, np.:  maskotek, kwiatów, plecaków itp.

Dariusz Bastek

Informacja dla wychowawców

Szanowni Państwo,

w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły, zgodnie z wytycznymi Mazowieckiego Kuratora Oświaty, bardzo proszę o pozyskanie informacji od uczniów i rodziców  deklarujących  chęć osobistego  odbioru świadectw  (uczeń, rodzic) w dniu zakończenia roku szkolnego  26 czerwca 2020 r. Uzyskane informacje proszę przesłać do sekretariatu szkoły w terminie do 25 czerwca 2020 roku, do godziny 12.00.