Home » Aktualności » Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego dziecka

Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego dziecka

Oświadczenie do wydrukowania

Oświadczam, że:

1. Zostałam/em poinformowany o Zasadach bezpieczeństwa dotyczących zapobiegania  i  przeciwdziałania covid-19 na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrołęce, akceptuję je  i zobowiązuję się do ich przestrzegania.
  2. Jestem świadoma/y możliwości zarażenia się mojego dziecka, mnie, moich domowników, opiekunów i innych dzieci w Szkole Podstawowej Nr 4 COVID-19.
  3. Nie jestem ja, ani moi najbliżsi domownicy (osoby zamieszkałe pod tym samym adresem) objęci kwarantanną, a każdy z domowników jest zdrowy. W ciągu ostatnich 2 tygodni nie mieliśmy styczności z osobami, które wróciły z zagranicy lub odbywają kwarantannę.
  4. Zapewniam, że do Szkoły Podstawowej Nr 4, ja / moje dziecko**przyjdziemy wyłącznie wtedy, gdy będziemy zdrowi.
  5. Wyrażam zgodę na zmierzenie temperatury ciała mojemu dziecku / i mnie**przy wejściu do Szkoły Podstawowej nr 4.
  6. Moje dziecko / ja** nie będziemy przynosić do Szkoły Podstawowej nr 4 żadnych przedmiotów z zewnątrz.
  7. W przypadku, gdyby u mojego dziecka** wystąpiłyby niepokojące objawy chorobowe, zobowiązuję się do odbierania dziecka** w trybie natychmiastowym    z wyznaczonego w Szkole pomieszczenia do izolacji.
  8. Zapoznałam/em się z informacjami udostępnionymi przez dyrektora Szkoły, w tym informacjami na temat zakażenia COVID-19, najważniejszymi numerami telefonów wywieszonymi na terenie Szkoły dostępnymi dla rodziców.
  9. Wyrażam zgodę na przekazanie terenowej jednostce Sanepidu danych osobowych w przypadku zarażenia COVID-19.