Home » Aktualności » Udana inauguracja sportowego roku szkolnego

Udana inauguracja sportowego roku szkolnego

Mistrzostwa Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych to co roku pierwsza impreza, która rozpoczyna sportową rywalizację dzieci i młodzieży w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W  tym roku, po dłuższej przerwie związanej z pandemią wystartowali reprezentanci naszej szkoły. Najlepiej pobiegła Kornelia Ejdys, która wywalczyła VI miejsce, niewiele gorzej Anielka Matyja XI miejsce. Obydwie dziewczynki awansowały do Mistrzostw Międzypowiatowych. Bardzo udanie zaprezentowali się również debiutanci – Kuba Kawecki – miejsce XIV i jego siostra Natalia, która w rywalizacji ze starszymi koleżankami wywalczyła miejsce XIX. Zawody zostały rozegrane na stadionie miejskim w Ostrołęce 23 września.

red. Marek Rogala