Home » Aktualności » Depresja – „Śmiertelna choroba”

Depresja – „Śmiertelna choroba”

W dniu 20.04.2023 przedstawiciele klas VII a i VIII a naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu uczniów  ostrołęckich szkół. Odbyło się ono w OCK, w celu prezentacji filmu dokumentalnego                 „Śmiertelna choroba” ukazującego problem depresji wśród dzieci i  młodzieży. W  filmie swoją historię opowiadały osoby walczące z depresją. Po pokazie odbył się panel dyskusyjny, w którym  wzięli udział aktorzy Jadwiga Gryn, Sebastian Wątroba, Barbara Kurdej – Szatan  i Magdalena Szejbal. Uczniowie również mieli szansę zadawać pytania i  włączać się do dyskusji. Po zakończonym projekcie młodzież uczestnicząca w spotkaniu wyszła na pewno bardziej świadoma tego, czym jest śmiertelna choroba – DEPRESJA.

red. Marta Nosorowska