
W dniu dzisiejszym ósmoklasiści zakończyli zmagania z zadaniami egzaminacyjnymi. Uczniowie klas 8a i 8b przez trzy dni (11 -13 maja) mierzyli się z zagadnieniami z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego. Był to niezwykle ważny moment podsumowujący osiem lat nauki w szkole podstawowej. Choć nie brakowało stresu i emocji, wszyscy uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnym podejściem do testów. Nad prawidłowym przebiegiem egzaminów czuwali nie tylko członkowie komisji egzaminacyjnych, ale również dyrekcja, pracownicy oraz wychowawcy. Wszyscy dbali o komfort i bezpieczeństwo uczniów. Gratulujemy wszystkim ósmoklasistom wytrwałości i życzymy wysokich wyników, które na pewno otworzą Wam drogę do wymarzonych szkół średnich. Trzymamy za Was kciuki! (red. M. Hrycyna)