Gimnazjaliści w Warszawie

Muzeum Sztuki Współczesnej i Prehistoryczne Oceanarium 3D to tylko niektóre punkty programu wycieczki szkolnej, która odbyła się 27 listopada. Uczestniczyli w niej gimnazjaliści z czterech klas: Ia, Ib, IIIa i IIb. Na dobry początek uczniowie mieli okazję zobaczyć Cmentarz Powązkowski. Następnie, wraz z opiekunami, udali się na Stadion Narodowy, gdzie można obejrzeć Prehistoryczne Oceanarium 3D. Wystawa wzbudziła zachwyt młodzieży. Kolejnym punktem programu było Muzeum Sztuki Nowoczesnej . Tam uczniowie nie tylko mogli podziwiać wystawę fotografii, ale także wzięli udział w warsztatach kreatywnych pt. „Między zapisem a atlasem”. Ostatnim przystankiem było Centrum Handlowe „Arkadia”, gdzie młodzież mogła obejrzeć film w technologii 3D.

Zdjęcia w galerii: https://sp4.ostroleka.edu.pl/galeria/