Home » Listopad 2022 r. z Laboratoriami Przyszłości

Listopad 2022 r. z Laboratoriami Przyszłości

W listopadzie w naszej szkole sprzęt zakupiony w ramach programu „Laboratoria Przyszłości” był wykorzystany podczas ważnych uroczystości i wydarzeń.  Uczniowie korzystali ze sprzętu nagłośnieniowego podczas prób, jak i uroczystego apelu z okazji obchodów Święta Niepodległości. Za pomocą aparatu fotograficznego wszystko zostało udokumentowane. Oprócz zdjęć powstały także krótkie nagrania potwierdzające udział naszej  szkoły w akcji MEiN „Szkoła do hymnu” oraz w ramach akcji „BohaterOn w Twojej Szkole”.  Sprzęt audio-video został również wykorzystany podczas spotkania z  prawnikiem, opiekunem Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki, panem Pawłem Niewiadomskim z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka.

Dużym zainteresowaniem cieszy się zakupiony sprzęt AGD, z którego korzystają uczniowie  podczas obowiązkowych zajęć edukacyjnych (edukacja wczesnoszkolna, technika, zajęcia z wychowawcą, funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające kreatywność), jak również podczas zajęć pozalekcyjnych (zajęcia rozwijające kreatywność i umiejętności techniczne).  Nasi wychowankowie przygotowali pyszne i zdrowe kanapki, koktajle owocowe, sałatkę owocową, ciasto w kształcie misia, makaron z twarogiem i jogurtem, omlet, kluski leniwe, gofry. Być może któryś z nich zostanie kiedyś znakomitym kucharzem…

W czasie lekcji informatyki uczniowie nadal zgłębiają tajniki druku 3D, a program typu slicer ma dla nich coraz mniej tajemnic.  Zaczęli już drukować pierwsze ozdoby świąteczne.

Uczniowie poznali także technikę malowania na mleku i wykonali piękne obrazki podczas zajęć rozwijających kreatywność i umiejętności techniczne.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

#LaboratoriaPrzyszłości

#LaboratoriaPrzyszlosci

 

Koordynator: Ewa Sulej

 

Skip to content