Home » Aktualności » Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Dziś uczniowie „czwóreczki” pożegnali na dwa miesiące mury swojej szkoły, aby udać się na zasłużony odpoczynek. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023/2024 dyrektor szkoły p. Dariusz Bastek wraz z zaproszonymi gośćmi wręczył nagrody za najwyższe wyniki w nauce. Wszyscy uczniowie klas 1-3 otrzymali dyplomy ukończenia klasy I, II i III. Przedstawiono wyniki konkursu „Jestem COOL-turalny”. Ponadto Rada Rodziców ufundowała prezent dla ucznia, który otrzymał tytuł OMNIBUSA, a Rada Osiedla Wojciechowice dla ucznia z najwyższą średnią ocen. Uczniowie klasy VIIa wzruszającymi słowami pożegnali naszych absolwentów oraz wręczyli im upominki – słodkie batoniki i koniczynkę wykonaną na drukarce 3d, zakupionej w ramach Laboratoria Przyszłości. Klasa VIII wraz z rodzicami, wzruszającymi słowami, ale i z uśmiechem na twarzach, symbolizującym nowy etap ich życia, pożegnała się z nauczycielami oraz młodszymi koleżankami i kolegami.
Uroczystość zakończyła się śpiewającym akcentem w wykonaniu uczniów klasy 3a, 4a i 6a, którzy zaśpiewali „Walczyka na pożegnanie”.
Zdjęcia wykonały uczennice kl. 7a przy użyciu aparatu zakupionego w ramach Laboratoria Przyszłości.
red. Aneta Pogorzelska
Skip to content