Home » Aktualności » Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie jednak rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski.

W piątek 24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody oraz dyplomy za wysokie osiągnięcia. Nagrodzono również najkulturalniejszych uczniów w szkole. Ponadto Rada Rodziców ufundowała prezent dla ucznia, który otrzymał tytuł OMNIBUSA a Rada Osiedla Wojciechowice dla uczennicy z najwyższą średnią ocen. Nie zabrakło również występu uczniów klasy VIII, którzy przygotowali kilka słów podziękowania dla pracowników szkoły. Uczniowie klasy VII pożegnali wzruszającymi słowami naszych absolwentów oraz wręczyli im upominki.

Życzymy zdrowych i bezpiecznych wakacji.  Do zobaczenia wkrótce.

red. J. Bialik

« 1 z 2 »