Home » Aktualności » Wspaniały występ reprezentacji szkolnych

Wspaniały występ reprezentacji szkolnych

Jeden remis i siedem zwycięstw to bilans startów reprezentacji dziewcząt i chłopców w Mistrzostwach Miasta w Unihokeju w kategorii dzieci. Zawody zostały rozegrane 17 października u nas w szkole.  Turniej rozpoczęły dziewczęta, które po bardzo ambitnej walce pokonały reprezentacje SP 1 – 2:0, SP 2 – 2:1, SP 5 – 2:0 i SP 10 – 2:1. Tym samym, jako jedyna drużyna bez porażki pewnie zdobyły złote medale. Tuż po dziewczętach  turniej rozegrali chłopcy. I tu również nasza reprezentacja, po bardzo dobrej grze, wypadła doskonale wygrywając z drużynami: SP 1 – 4:0, SP 5 – 3:2, SP 10 – 7:1 i remisując z SP 2 – 1:1 zdobyła złote medale. Już dawno nie było takiej sytuacji aby  drużyny dziewcząt i chłopców z tej samej szkoły w kategorii dzieci zdobyły złote medale.

Kolejność drużyn w turniejach była następująca:

Dziewczęta:                                                                                     Chłopcy:

1. SP 4                                                                                               1. SP 4
  2. SP 5                                                                                               2. SP 2
  3. SP 1                                                                                               3. SP 1
  4. SP 10                                                                                             4. SP 5
  5. SP 2                                                                                               5. SP 10

Dziewczęta zagrały w składzie:

• Karolina Golon,
  • Zuzia Domian,
  • Natalia Karpińska,
  • Oliwia Łępicka,