
20 maja 2026 r. odbyła się XXVI edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy „Omnibus klas III”. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się bardzo wysokim poziomem wiedzy. Uczniowie byli świetnie przygotowani, a finał konkursu był niezwykle wyrównany i dostarczył wielu emocji. Ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:
Tytuł OMNIBUSA zdobył uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 – Stanisław Kosakowski,
II miejsce zajął uczeń Szkoły Podstawowej nr 4 – Aleksander Podeszwa,
III miejsce wywalczył uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 – Aleksander Kruczyk.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom ogromnej wiedzy, zaangażowania i świetnych wyników!
Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom – Nadleśnictwo Ostrołęka i Stora Enso Ostrołęka.
Red. B. Kobylińska