XXVI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy „OMNIBUS klas III”

20 maja 2026 r. odbyła się XXVI edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy „Omnibus klas III”. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się bardzo wysokim poziomem wiedzy. Uczniowie byli świetnie przygotowani, a finał konkursu był niezwykle wyrównany i dostarczył wielu emocji. Ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

Tytuł OMNIBUSA zdobył uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 – Stanisław Kosakowski,

II miejsce zajął uczeń Szkoły Podstawowej nr 4 – Aleksander Podeszwa,

III miejsce wywalczył uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 – Aleksander Kruczyk.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom ogromnej wiedzy, zaangażowania i świetnych wyników!

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom – Nadleśnictwo Ostrołęka i Stora Enso Ostrołęka.

Red. B. Kobylińska

Przejdź do treści