Home » Aktualności » ŻOŁNIERSKI DZIEŃ DZIECKA

ŻOŁNIERSKI DZIEŃ DZIECKA

W dniu 3 czerwca, obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji vice-dyrektor, pani Małgorzata Pieńkowska, złożyła wszystkim uczniom najserdeczniejsze życzenia, a opiekunowie samorządu poczęstowali uczniów cukierkami zakupionymi przez Radę Rodziców. W tym dniu gościliśmy w naszej szkole żołnierzy z Dywizjonu Przeciwlotniczego Ostrołęka, który stacjonuje w II OREL PRZASNYSZ, przedstawicieli Wojskowego Centrum Rekrutacji w Ostrołęce, żołnierzy z 22. Ośrodka Kartograficznego z Komorowa oraz uczniów i uczennice z ZSZ nr 2 w Ostrołęce. Podczas tego dnia uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności wojskowe, biorąc udział w torze przeszkód, kopercie, rzucie granatem, czy przeciąganiu liny. Ponadto uczennice ZSZ nr 2 zaplatały naszym uczennicom warkoczyki. Uczniowie mogli również oglądać sprzęt wojskowy i z niego korzystać – dużym zainteresowaniem cieszył się symulator strzelnicy. Na naszym placu było po prostu słodko i to nie tylko za sprawą waty cukrowej. Zdjęcia wykonano między innymi aparatem zakupionym w ramach Laboratoria Przyszłości.

red. A. Pogorzelska

Skip to content