Home » Aktualności » Złoto i srebro dla hokejowej młodzieży

Złoto i srebro dla hokejowej młodzieży

Bardzo dobrze w Ostrołęckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju zagrała reprezentacja chłopców, która pokonała drużyny SP 1 – 4:2 i SP 5 – 2:0. Tym samym nasza reprezentacja zdobyła złote medale. Nieco gorzej powiodło się dziewczętom, które również wygrały dwa mecze z drużynami SP 1 – 3:0 i SP 2 – 2:0, ale niestety przegrały z reprezentacją SP 5 – 0:2. Wywalczyły II miejsce i srebrne medale. Zawody zostały rozegrane w naszej szkole 24 listopada.

Wyniki końcowe zawodów:

Dziewczęta:                                                                                      Chłopcy:

1. SP 5                                                                                           I. SP 4
  2. SP 4                                                                                           II. SP 1
  3. SP 1                                                                                          III. SP 5
  4. SP 2

Dziewczęta zagrały w składzie:

• Zuzia Wargacka
  • Iza Marcińczyk
  • Milena Jurga
  • Oliwia Twardziak
  • Klaudia Brzezińska