Home » Aktualności » Dialog edukacji i kultury – prezentacja dobrych praktyk

Dialog edukacji i kultury – prezentacja dobrych praktyk

22 maja 2024 r. odbyła się konferencja w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie w ramach realizowanego projektu „Otwarci na kulturę”. Uczestniczyły w niej szkoły oraz inne placówki oświatowe a także współpracujące z nimi instytucje z województwa mazowieckiego. Naszą Szkołę reprezentowała Pani Ewa Sulej, natomiast zaprzyjaźniony ośrodek kultury -„Kultownię”- Pani Anita Michałek oraz Pan Stanisław Orłowski.
Efekty obopólnej pracy zostały przedstawione jako przykłady „dobrej praktyki” stanowiące wzór dla innych szkół oraz instytucji z Mazowsza. Innowacyjne praktyki naszej współpracy spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i podziwem ze strony innych prelegentów
oraz uczestników konferencji.
Red. B. Narożna

 

Skip to content