Home » Aktualności » Jasełka bożonarodzeniowe

Jasełka bożonarodzeniowe

Święta Bożego Narodzenia to czas miłości, radości i przebaczania, ale także czas refleksji. Refleksje w nas wywołały dziś jasełka, które przygotowali uczniowie klas 6a, 7a oraz 8a pod kierunkiem p. Magdaleny Grzegorczyk oraz p. Pawła Bieńkowskiego. Uczniowie w krótkich scenkach przedstawili nam problemy współczesnego świata, których rozwiązanie jest bardzo proste – wystarczy zajrzeć w głąb swojej duszy i wsłuchać się w swoje serce, aby stopić lód i przełamać mur nienawiści. Na zakończenie klasa 3a zaśpiewała piękną pastorałkę „Pastorałka od serca do ucha”. Na zakończenie ucz. klasy 8a – Bianka Zielińska życzyła wszystkim wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Dziś odbyły się również spotkania wigilijne poszczególnych klas.
Zdjęcia wykonała ucz. kl. 7a – Zuzanna Zabielska, a film nagrywała Marta Lenkiewicz z kl. 7a. Relację wykonano przy użyciu sprzętu z Laboratoria Przyszłości
red. Aneta Pogorzelska