Home » Aktualności » Loteria charytatywna

Loteria charytatywna

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy też sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.”
F. Edwards
Nasza szkoła włączyła się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej pod nazwą „Zbudujmy dzieciom dom”.
W środę 20.12 z inicjatywy samorządu uczniowskiego została przeprowadzona loteria fantowa, z której cały dochód zostanie przekazany na dokończenie budowy Domu Hospicyjnego dla nieuleczalnie chorych dzieci w gm. Zaleszany (woj.podkarpackie). Loteria cieszyła się ogromnym powodzeniem. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy podarowali nam przedmioty na loterię oraz uczennicom klasy 8a – Ani, Milanie, Biance i Agacie za przygotowanie i sprawne przeprowadzenie loterii. Miło nam jest poinformować, że kwota jaką przekażemy na budowę hospicjum to 1322 zł.

red. A. Pogorzelska