Konkurs literacki „O Orle Pióro”

We wtorek, 10 listopada w przeddzień narodowego Święta Niepodległości społeczność Szkoły Podstawowej nr 6 w Ostrołęce im. Orła Białego obchodziła święto szkoły. Uroczystości te były także okazją do rozstrzygnięcia konkursu literackiego „O Orle Pióro”. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji było „Zdarzyło się przed laty… Szkolnych wspomnień czar”. Wzięli w nim udział uczniowie ostrołęckich szkół podstawowych z klas III-VI. Nagrody laureatom wręczyli zaproszeni goście oraz fundatorzy nagród. Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowało czworo uczniów z klas III – VI SP. Trzecie miejsce wśród szóstoklasistów zajął Marcel Budny. Wyróżnienia otrzymały : z kl. III a Natalia Przybysz, z kl. IV a Gabriela Jędrej, z kl. V a Alicja Lewowska. Gratulujemy!

Zdjęcia w galerii:

https://sp4.ostroleka.edu.pl/galeria/