Dwa medale reprezentantów z podstawówki

Tradycyjnie już w naszej szkole, w dniach 7-8 listopada, rozgrywaliśmy turnieje o Mistrzostwo Miasta w Unihokeju szkół podstawowych. Zawody, zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców stały na bardzo wyrównanym poziomie. Pojedyncze bramki decydowały o miejscu w końcowym układzie tabeli. Najlepiej w takiej sytuacji poradziła sobie reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły, zdobywając złote medale. Dziewczęta w drodze po złoto pokonały reprezentacje SP1 3:0, SP2 5:0, SP10 5:1 i przegrały z drużyną SP5 1:0. Chłopcy wywalczyli brązowe medale po wygranej z reprezentacją SP1 1:0, remisie z SP2 1:1 i porażkach z SP5 i SP10 po 1:0.
Dziewczęta zagrały w składzie:
* Zuzia Zając
* Milena Jurga
* Nicola Lutostańska
* Maja Pajewska
* Wiktoria Płaczek
* Zuzia Wargacka
* Natalia Jabłońska
* Wiktoria Kurzątkowska
Chłopcy wystąpili w składzie:
* Wiktor Mierzejewski
* Wiktor Larent
* Filip Antoszewski
* Michał Dziewa
* Ksawery Waszkiewicz
* Kacper Pyskło
* Krystian Łępicki
* Patryk Wrzosek
* Robert Kobus
* Michał Kubeł

Zdjęcia w galerii:

https://sp4.ostroleka.edu.pl/galeria/