Home » Aktualności » Wycieczka do Białegostoku

Wycieczka do Białegostoku

8 grudnia uczniowie klas IV a, V a oraz VI b uczestniczyli w wycieczce do Białegostoku. Pierwszym miejscem docelowym był białostocki Teatr Lalek. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia cyber-lalkowego musicalu pt. „Partycja Królowa sieci”. W spektaklu dziewczynka i robot edukacyjny walczą z algorytmami Darknety, która chce kontrolować myśli i uczucia ludzi. Młodzież miała możliwość sprawdzenia czy w świecie „pożeranym” przez ekrany jest miejsce na prawdziwą przyjaźń. I czy najlepszym przyjacielem nastolatki może być robot.

Kolejnym punktem programu były Logic Games. Uczniowie podzieleni na grupy mieli możliwość wypróbowania swoich sił w laserowym paintballu a następnie w rozwiązywaniu zagadek w Escape Roomie.

red. J. Bialik