Home » Aktualności » WARSZTATY FOTOGRAFICZNE Z LABORATORIAMI PRZYSZŁOŚCI

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE Z LABORATORIAMI PRZYSZŁOŚCI

12 czerwca w SP nr 4 w Ostrołęce odbyły się warsztaty fotograficzne, w których uczestniczyli uczniowie z  klas: VIa i VIIa. Poprowadził je  nasz absolwent, Hubert Wróblewski, którego pasją jest fotografia. Hubert ukończył w bieżącym roku szkolnym technikum o specjalności fotografia i multimedia.  Prowadzący zapoznał uczniów z budową i zasadami działania aparatu fotograficznego. Poinformował na temat różnych technik robienia zdjęć. Powiedział także, na co zwracać uwagę podczas fotografowania, a czego się wystrzegać. Następnie odbyły się zajęcia praktyczne, podczas których został wykorzystany sprzęt zakupiony w ramach wsparcia Laboratoriów Przyszłości- aparat fotograficzny Canon, kamera GOPRO HERO9 Black, lampy światła ciągłego, lampa pierścieniowa, statywy.  Podczas zajęć uczniowie nie tylko wzbogacili swoją wiedzę odnośnie fotografowania, ale bawili się  przy tym doskonale. Dziękujemy Hubertowi za ciekawe i angażujące zajęcia.

#LaboratoriaPrzyszłości

#LaboratoriaPrzyszlosci

 red. Ewa Sulej

Skip to content