Home » Jakub Rutka

Jakub Rutka

9 czerwca (w czwartek) gościliśmy w naszej szkole p. Jakuba Rutkę, absolwenta Czwórki. Gospodarzami spotkania byli uczniowie klas III gimnazjum. Zaproponowali gościowi  udział w prowadzonym przez niego internetowym programie rozrywkowym „Na Ławeczce – Jakub Rutka Na Żywioł”, tylko że tym razem miał wystąpić w charakterze gwiazdy. Podczas rozmowy okazało się, że pan Jakub Rutka to człowiek niezwykle twórczy, żyjący z pasją, śmiało realizujący swoje marzenia. Można o nim powiedzieć człowiek orkiestra, bo pracuje m.in. jako prezenter radiowy, muzyk, artysta kabaretowy, lektor radiowo-telewizyjny, akordeonista i wokalista zespołu „Nie Oni Jedni”, członek Kabaretu Szuje, jest także nauczycielem języka angielskiego. Podczas spotkania pan Jakub bardzo ciepło wspominał czas nauki w Czwórce i przekonywał uczniów, że warto się uczyć i warto spełniać swoje marzenia.