Home » Aktualności » Dzień Rodziny

Dzień Rodziny

21 czerwca był dniem pełnym emocji, zarówno dla rodziców, jak i naszych uczniów.  Tego dnia uczniowie ze spektrum autyzmu przygotowali wyjątkową uroczystość z okazji Dnia Rodziny.  W specjalnie przygotowanym programie zostały zaprezentowane okolicznościowe wiersze i piosenki podkreślające miłość do rodziców. Na koniec uczniowie obdarowali swoich najbliższych własnoręcznie wykonanymi upominkami oraz zaprosili na poczęstunek, który także przygotowali sami. Dziękujemy serdecznie Rodzicom za przybycie, a uczniom za wspaniały występ. Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Do przygotowania, przebiegu i udokumentowania uroczystości wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości (mikser, nagłośnienie, aparat fotograficzny, statyw).

red. Ewa Sulej