Home » Maj  2024 r.  z  Laboratoriami Przyszłości

Maj  2024 r.  z  Laboratoriami Przyszłości

30  kwietnia  2024r. odbył  się w naszej szkole uroczysty apel z okazji świat majowych.  Z tej okazji uczniowie przygotowali piękny występ artystyczny oraz  zaśpiewali pieśni patriotyczne.  Wykorzystane zostało nagłośnienie oraz  aparat zakupiony w ramach wsparcia laboratoriów.

27 maja 2024 r. nasza Szkoła gościła  Panią Wiolettę Krzyżanowską – Mazowiecką Kurator Oświaty oraz Panią Teresę Michalak – Dyrektor Delegatury Mazowieckiego Kuratorium Oświaty w Ostrołęce. Należy podkreślić, że była to pierwsza wizyta kuratora oświaty w historii Szkoły. Już pierwsze zdania wypowiedziane przez Panią Kurator dały nam swoiste poczucie jedności i wspólnoty priorytetów. Wartości, które wyznaje w ważnych i pięknych słowach: Szkoła czułości, bez obojętności, są nam bardzo bliskie w kontekście specyfiki edukacyjnej naszej Szkoły. Wybór naszej Szkoły traktujemy jako wyróżnienie.  Spotkanie zostało udokumentowane aparatem fotograficznym zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Koordynator: Ewa Sulej