Home » Aktualności » Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

Dziś uczniowie naszej „czwóreczki” na dwa miesiące pożegnali swoja szkołę i powitali wakacje. Podczas uroczystości dyrektor szkoły wraz z zaproszonymi gośćmi wręczył nagrody za najwyższe wyniki w nauce. Wszyscy uczniowie klas 1-3 otrzymali dyplomy ukończenia klasy I, II i III. Nagrodzono również najkulturalniejszych uczniów w szkole. Ponadto Rada Rodziców ufundowała prezent dla ucznia, który otrzymał tytuł OMNIBUSA, a Rada Osiedla Wojciechowice dla uczennicy z najwyższą średnią ocen. Uczniowie klasy VIIa wzruszającymi słowami pożegnali naszych absolwentów oraz wręczyli im upominki. Uroczystość zakończyła się śpiewającym akcentem w wykonaniu klasy 5a, która zaśpiewała „walczyka na pożegnanie”.

red. Aneta Pogorzelska

« 1 z 2 »