Home » Aktualności » Mistrzostwa Ostrołęki Szkół Podstawowych w Bowlingu Sportowym

Mistrzostwa Ostrołęki Szkół Podstawowych w Bowlingu Sportowym

9 listopada 2023 r. uczniowie naszej szkoły startowali w Mistrzostwach Ostrołęki Szkół Podstawowych w Bowlingu Sportowym. Drużyna w składzie Maja Tworkowska, Oliwia Gumowska oraz Adam Kania zajęła II miejsce w kategorii klas IV-VI uzyskując wspólnie 243 punkty. Indywidualnie III miejsce w kategorii klas IV-VI zajął uczeń kl. VIb Adam Kania z wynikiem 95 punktów.

Klasy I-III reprezentowali: Dominika Nanowska z kl. Ia, Dawid Krawczyk z kl. IIa oraz Tobiasz Dobkowski z kl. IIIa. Indywidualnie III miejsce w kategorii klas I-III zajął Dawid Krawczyk. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Gratulacje!

red. B. Kobylińska, R. Wysocki

Skip to content