Home » Aktualności » Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

Pierwszy dzień nowego roku szkolnego tym razem witaliśmy 4 września. Dyrektor szkoły Pan Dariusz Bastek powitał uczniów, w tym nowoprzybyłych pierwszoklasistów, rodziców, nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły. Tradycyjnie wspomniał o rocznicy wybuchu II wojny światowej, a minutą ciszy uczczono pamięć poległych. Następnie życzył wszystkim, aby dni spędzone w szkole były ogromną przyjemnością i aby ten nowy rok szkolny obfitował w same sukcesy. Alan Piersa, uczeń klasy Ia, zadzwonił dzwonkiem, symbolicznie rozpoczynając nowy rok szkolny 2023/2024.
Zdjęcia wykonała Zuzanna Zabielska, uczennica klasy 7a, aparatem zakupionym w ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości
red. Aneta Pogorzelska
Skip to content