Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć o Nim

Po raz kolejny wzięliśmy udział w akcji zainicjowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki „Szkoła pamięta 2022”. Tradycją naszej szkoły jest zapalenie Światełka pamięci na mogiłach zmarłych nauczycieli, pracowników i przyjaciół naszej szkoły. Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej udali się na Cmentarz Komunalny w Wojciechowicach, a uczniowie kl. VII a na Cmentarz Parafialny w Ostrołęce. Młodzież  oddała również hołd polskim żołnierzom, którzy zginęli w czasie II wojny światowej oraz zasłużonym mieszkańcom Ostrołęki. W naszych sercach i wspomnieniach pozostają również absolwenci i inni pracownicy szkoły, których groby rozsiane są po całej Polsce. Cześć ich pamięci!

(red. M. Hrycyna, zdjęcia ze slajdów wykonane przez ucz. kl. VII a – Oliwię, Milanę, Anię i Igora)