Home » Aktualności » XIII Samorządowa Gala Uczniowska

XIII Samorządowa Gala Uczniowska

W tym roku szkolnym prezydent miasta p. Łukasz Kulik zaprosił najlepszych uczniów przed komputery na ….. XIII Samorządową Galę Uczniowską. Po raz pierwszy gala odbyła się w trybie zdalnym.  Włodarze miasta wyróżnili  66 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy w roku szkolnym 2019/2020 uzyskali wysokie wyniki  w nauce i innych dziedzinach, np.  sporcie, kulturze, działalności społecznej.

Jak co roku wyróżnienia przyznano  w trzech kategoriach: najwyższa średnia ocen z całego cyklu nauczania w szkole, najwyższa średnia ocen w klasyfikacji końcoworocznej w szkole oraz wybitne pozanaukowe osiągnięcia w obszarze sportu, kultury, działalności społecznej.

Z naszej szkoły nagrody otrzymali:

Kategoria najwyższa średnia ocen z całego cyklu nauczania w szkole:

Aleksandra Gurniak – uczennica kl. VIII A,  średnia ocen 5,18

Kategoria najwyższa średnia ocen w klasyfikacji końcoworocznej :

Adam Dzwigała – uczeń  kl. IV A , średnia ocen 6,0

Kategoria wybitne pozanaukowe osiągnięcia w dziedzinie sportu, kultury i działalności społecznej :

Karolina Golon – uczennica kl. VII A.

Gratulujemy!