Home » Aktualności » Dzień Edukacji Narodowej 2022

Dzień Edukacji Narodowej 2022

14 października nasza szkoła świętowała Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystą akademię z tej okazji poprowadził przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, Igor Mielnicki, uczeń klasy 7a. Oficjalną część spotkania rozpoczął dyrektor szkoły, pan Dariusz Bastek, który podziękował wszystkim pracownikom szkoły za trud i serce jakie wkładają w edukację i wychowanie młodego pokolenia oraz przedstawił nowo wybraną Radę Rodziców. Podczas uroczystości odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów klasy Ia. Część artystyczną przygotował Samorząd Uczniowski. Zabawnie i z humorem przedstawiono lekcję języka polskiego, a następnie uczniowie w recytowanych wierszach wyrazili wdzięczność wszystkim pracownikom szkoły.

red. Aneta Pogorzelska