Home » Aktualności » Festyn Rodzinny

Festyn Rodzinny

Już po raz szósty w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny, tym razem  pod hasłem „Azja bliżej nas”. Impreza miała miejsce we wtorek, 6 czerwca. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Podczas festynu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursów m.in.: „Superbohater nie lubi używek” oraz „Najoryginalniejszy latawiec”. Nie zabrakło także konkurencji nawiązujących do krajów azjatyckich. Wybieraliśmy „doskonałego ninje”, odbył się konkurs jedzenia ryżu pałeczkami,  wykonywaliśmy kolorową mandalę. Zaproszeni goście przygotowali stanowiska, na których odbywały się konkursy oraz prezentacje. Przyjechały do nas panie z ostrołęckiego Sanpeidu, Story Enso, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Ośrodka Diagnostyczno-Rehabilitacyjnego „Alek”.

Uczniowie oraz zaproszeni goście mieli możliwość skorzystania z fotobudki i spróbowania waty cukrowej.

Nauczyciele również przygotowali szereg rozrywek i konkursów. Nagrody czekały na uczniów między innymi na stoisku matematycznym. Uczennice z ZSZ nr 2 zadbały o to aby każda uczestniczka festynu wyglądała pięknie – wykonywały makijaże i fryzury.

Na zakończenie wystąpił zespół Mamzel.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas i zapraszamy za rok!

« 1 z 2 »