Home » Aktualności » Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021. Po raz pierwszy witaliśmy szkołę w tak nietypowy sposób: w maseczkach, zachowując dystans, dezynfekując ręce. Mimo to radość była ogromna, że wracamy do nauki w trybie stacjonarnym.  Dyrektor szkoły p. Dariusz Bastek wystosował do uczniów list, który został odczytany przez wychowawców na spotkaniach. Dyrektor prosił, by uczniowie przestrzegali wszystkich zaleceń i procedur obowiązujących w naszej szkole. Życzył uczniom, aby  rozpoczynający się rok szkolny był bezpieczny i obfitował w same sukcesy i abyśmy jako Społeczność Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrołęce mogli go zakończyć wysokimi wynikami. Dyrektor spotkał się również z pierwszoklasistami i ich rodzicami. Życzył nowym uczniom, aby dni spędzone w naszej szkole i nauka były dla nich wielką przyjemnością. Wychowawcy spotykali się ze swoimi wychowankami w salach wg ustalonego harmonogramu, zachowując wszelkie środki ostrożności. W trakcie spotkań zapoznali uczniów z obowiązującymi w szkole procedurami i życzyli im, wytrwałości w realizowaniu swoich postanowień, konsekwentnego dążenia do celu oraz ogromu pozytywnej energii  w zdobywaniu wiedzy.