Home » Aktualności » Dzień Patrona Szkoły

Dzień Patrona Szkoły

Dnia 1 czerwca uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w obchodach Dnia Patrona Szkoły, które w tym roku odbyły się pod hasłem „Sprawni jak Żołnierze”. Organizatorzy przygotowali dla uczniów bieg patrolowy. Uczniowie na poszczególnych punktach kontrolnych musieli wykazać się sprawnością fizyczną, mądrością, kreatywnością, a nawet sprytem. W osiągnięciu sukcesu pomogła również uczniom umiejętność pracy w zespole.  Wielką atrakcją  dla dzieci był  udział w uroczystości uczniów  ZSZ nr  2  im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich. Młodzież, z klas o profilu wojskowym, z wielkim zaangażowaniem włączyła się w obchody naszego święta. Pod okiem starszych kolegów uczniowie wykonywali najróżniejsze zadania z musztrą włącznie. Najlepiej z wszystkimi zadaniami poradzili sobie uczniowie klasy IV A i B. I to oni właśnie dostąpili zaszczytu zrobienia wspólnej fotografii z zaproszonymi gośćmi.  Uroczystość zakończyła się na stołówce szkolnej, gdzie na wszystkich czekała pyszna wojskowa grochówka.

« 1 z 3 »