Home » Ogłoszenia » KONKURS NA SYMBOL RECYKLINGU !

KONKURS NA SYMBOL RECYKLINGU !

Drodzy uczniowie !

STORA ENSO ogłasza konkurs na SYMBOL RECYKLINGU!

Już dziś zachęcam Was do udziału w konkursie z nagrodami organizowanym przez lokalną firmę  STORE ENSO. Zróbcie coś niepowtarzalnego, wyjątkowego, oryginalnego z rzeczy, które nadają się
do powtórnego przetworzenia (jak np: butelki, opakowania po serkach, rolki po papierze toaletowym itp.), co w efekcie końcowym mogłoby być SYMBOLEM RECYKLINGU. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wystawa przygotowanych prac podczas Festynu Rodzinnego we wtorek 6 czerwca 2017 roku. Na prace czekamy do poniedziałku 5 czerwca 2017 roku do godziny 15 w gabinecie  pedagoga szkolnego s. 29. Jeśli ktoś miałby chęć wykonać SYMBOL RECYKLINGU podczas festynu (z przyniesionych przez siebie materiałów), też będzie taka możliwość :)))