Home » Aktualności » Witajcie w szkolnej świetlicy!

Witajcie w szkolnej świetlicy!

Będę spotykać się z Wami systematycznie na stronie naszej szkoły. Wychowawcy przygotowali dla Was wiele propozycji zabaw, gier, prac plastycznych i innych form spędzania wolnego czasu. Życzę miłej zabawy!
Poniedziałek ( 30.03.2020r. )

Dzisiaj chciałabym abyście spróbowali wykonać pracę plastyczną dotyczącą spędzonego przez Was czasu przez ostatnie dwa tygodnie. Chciałabym by prace były wykonane techniką kolażu ( łączymy różne materiały, które stworzą całość. Mogą to być zdjęcia i rysunki razem, można dodać ilustracje z gazet itp. )

Smutno mi, że nie możemy się spotkać w szkole, w świetlicy i wspólnie wykonywać prace, grać, bawić się, dlatego wasze prace pomogą mi wyobrazić sobie jak spędzacie czas wolny. Czekam na zdjęcia. Mój adres mailowy to – elakulesza@interia.pl
Ja wieczory z moją rodziną spędzam w domu i najczęściej w taki sposób:
Świetna gra BAOBAB – znacie?